W aktualnym numerze piszemy między innymi o:
  • Z sukcesem zainicjowaliśmy wiele przedsięwzięć - Nieustanny rozwój i poszerzanie oferty to „być albo nie być” dla koncernów paliwowych, biorąc pod uwagę dużą konkurencję na rynku – mówi Wojciech Stańczak, dyrektor Biura Wsparcia Sprzedaży w PKN Orlen.

  • Trendy zakupowe Polaków - Polacy przyzwyczaili się do tego, że mają możliwość zakupów produktów spożywczych na stacjach i chętnie z tej opcji korzystają.

  • Inwestycja w ładowarkę e-samochodów - PElektromobilność staje się faktem. Instalacja ładowarek na stacjach paliw jest więc inwestycją, która w niedalekiej przyszłości ma szansę się zwrócić.

  • Zyskowna myjnia samochodowa - Myjnia samochodowa może być dobrym pomysłem, jeśli zależy nam na biznesie, który szybko się zwróci i w krótkim czasie będzie przynosił zyski.
  Wydawcą dwumiesięcznika Nowoczesna Stacja Paliw są Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., mieszczące się w Warszawie, przy ulicy Paca 37 (04-386). W portfolio wydawnictwa znajdują się ponadto magazyny – Hotelarz, Rynek Turystyczny, Restauracja, Polski Jubiler
  tel.: (0-22) 333 88 00
  mail: biuro@pws-promedia.pl
  NIP 113-24-28-273
  REGON 015488895
  www.pws-promedia.pl