REDAKTOR PROWADZĄCY:

Beata Michalik
e-mail: b.michalik@pws-promedia.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ:

tel.: +48 22 333 88 45
e-mail: nsp@pws-promedia.pl

REKLAMA:

Kierownik Działu Reklamy:
Małgorzata Grenda
tel +48 22 333 88 02
m.grenda@pws-promedia.pl

Mirosława Włodarczyk
tel + 48 22 333 88 04
m.wlodarczyk@pws-promedia.pl

Wioletta Wiater
tel +48 22 333 88 10
fax +48 22 333 88 99
w.wiater@pws-promedia.pl

WYDAWCA

Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.

www.pws-promedia.pl

  1. Paca 37, 04-386 Warszawa

Prezes Zarządu

Małgorzata Windorbska

Członek Zarządu

Helena Głuc

Członek Zarządu

Krzysztof Gonciarek

k.gonciarek@pws-promedia.pl

DZIAŁ KOLPORTAŻU I DYSTRYBUCJI

Szef działu: Monika Sadowska-Kłakus

godziny pracy: 8.00 – 15.00

bok@pws-promedia.pl

tel +48 22 333 88 20

KADRY/FAKTURY

Marzena Michalik

kadry@pws-promedia.pl

tel +4822 333 88 14

POMOC TECHNICZNA

Internet@pws-promedia.pl



E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail

Reklama
Miejsce na Twoją reklamę
reklama@pws-promedia.pl