Moya przejmuje pierwszą stację eMILA   TRANSAKCJE

Pierwsza stacja sieci eMILA, oficjalnie przejęta przez spółkę Anwim, znajduje się w Łodzi przy ul. Rzgowskiej. Od 10 listopada tankujący tam klienci będą obsługiwani i rozliczani przez operatora marki Moya.

Do ogólnopolskiej sieci Moya formalnie włączono pierwszą samoobsługową stację paliw eMILA. Klienci odwiedzający tę stację będą mogli skorzystać z powitalnego rabatu dla firm oraz odebrać specjalny upominek. Wkrótce także kolejne stacje paliw eMILA staną się częścią sieci w biało-granatowych barwach – 16 listopada do sieci włączona zostanie stacja samoobsługowa przy ul. Jaracza, a 18 listopada przy ul. Dąbrowskiego. Stacje przez dłuższy czas będą funkcjonować w dotychczasowych barwach, ponieważ proces rebrandingu obiektów eMILA na barwy Moya będzie realizowany w 2021 roku.

Włączenie stacji paliw eMILA do sieci Moya następuje w wyniku umowy podpisanej 15 października 2020 r. pomiędzy BM Reflex a Anwim S.A., która dotyczy sprzedaży 26 samoobsługowych stacji eMILA operatorowi marki Moya. 10 listopada br. rozpoczął się proces operacyjnego włączania poszczególnych obiektów eMILA do portfolio Moya. Oznacza to, że przejęte przez Anwim S.A. stacje samoobsługowe w fioletowych barwach funkcjonują formalnie w systemie Moya – na tych obiektach karty eMILA nie będą już obsługiwane, natomiast klienci będą mogli zarejestrować się do programu Moya Firma, odebrać gotówkowe lub bezgotówkowe karty i skorzystać z przywilejów posiadaczy aplikacji mobilnej dedykowanej flocie.

– Klientów biznesowych zachęcamy do przystąpienia do programu Moya Firma. Pozwala on na uzyskanie stałych rabatów na paliwa, efektywne zarządzanie płatnościami i uzyskiwanie zbiorczych faktur VAT. W tym celu również należy wejść na stronę www.moyaexpress.pl i przejść przez krótki formularz rejestracyjny – zachęca Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych Moya, członek zarządu Anwim S.A.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *