Samoobsługowa stacja paliw Moya z ofertą pozapaliwową   WYDARZENIA

fot. materiały prasowe

Anwim rozpoczął pilotaż rozszerzenia sprzedaży na stacjach samoobsługowych o produkty pozapaliwowe. Na stacji w Rumii w województwie pomorskim został zainstalowany automat vendingowy, w którym można bezobsługowo zakupić m.in. wodę, napoje, słodycze czy produkty higieniczne. Klienci mogą skorzystać także z napojów gorących, jak kawa, herbata i czekolada. Na stacji w Rumii można także uzupełnić zapasy płynu do spryskiwaczy.

Anwim S.A., właściciel marki Moya zgodnie z zapowiedziami, rozwija format samoobsługowych stacji paliw, Moya express. Obiekt w Rumii został wyposażony w szafę vendingową, dzięki której klienci mogą zaopatrzyć się w produkty pozapaliwowe. Urządzenie składa się z dwóch segmentów.
Pierwszy moduł umożliwia zakup artykułów spożywczych i produktów higienicznych. Na klientów czekają tu produkty marki Moya: żelki, batony, woda, soki czy napój energetyzujący Moya Energia. W  automacie dostępne są również słodycze, gumy do żucia, napoje innych marek, maseczki czy płyn wirusobójczy. Miłośnicy kofeiny mogą skorzystać z zaawansowanego ekspresu, dzięki któremu można nabyć dostępnej w kilku wariantach kawy oraz herbata i gorąca czekolada. Drugi moduł to automat z płynem do spryskiwaczy.

Niewątpliwymi zaletami samoobsługowych stacji paliw są niższe ceny, a także wyższy poziom bezpieczeństwa, który wynika z braku kontaktu z innymi osobami. Od teraz w punkcie Moya express w Rumii klienci mogą nabyć także produkty spożywcze, w tym gorące napoje. To jednak nie wszystko, ponieważ zainstalowaliśmy dystrybutor z płynem do spryskiwaczy, za pomocą którego można nalać ten środek bezpośrednio do zbiornika samochodowego. To nie tylko praktyczne rozwiązanie, lecz także ekologiczne, ponieważ eliminujemy drogie i trudne w utylizacji pojemniki – zapewnia Agata Stanicka, zastępca dyrektora operacyjnego w Anwim S.A.

Płatności w automatach vendingowych realizowane są wyłącznie bezgotówkowo, za pomocą kart płatniczych.
Stacja w Rumii jest pierwszym obiektem wyposażonym w automat vendingowy. Jeżeli testy nowego rozwiązania przebiegną pomyślnie, planowane jest rozszerzenie projektu na 14 kolejnych stacji Moya express.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *