Sieć Circle K przyłączyła się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Circle K po raz trzeci zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Od poniedziałku 20 grudnia klienci mogą wesprzeć WOŚP, wrzucając datki do puszek znajdujących się na stacjach w całej Polsce. Ponadto, firma wesprze 30. Finał, przekazując środki pieniężne.

Już po raz trzeci gramy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, najgłośniejszą orkiestrą świata, wspierając szczytny cel, jakim jest sfinansowanie sprzętu medycznego niezbędnego do walki o zdrowie najmłodszych. W tym roku będziemy wspólnie z Orkiestrą zbierać środki na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jestem dumny, że wraz z naszymi klientami oraz pracownikami ponownie jednoczymy się w tak słusznej sprawie (…). Mam nadzieję, że podobnie jak w ubiegłym roku akcja spotka się z dużym zainteresowaniem i będziemy wspólnie zmieniać świat na lepsze – mówi Michał Ciszek, prezes Circle K Polska.

Podobnie jak przy okazji poprzedniego finału Orkiestry do wspólnej gry dla WOŚP włączyli się również pracownicy Circle K. W ramach wolontariatu pracowniczego przedstawiciele Circle K wspólnie z WOŚP przygotowywali i pakowali do wysyłki puszki oraz pakiety materiałów dla sztabów. To już trzecia edycja, w której uczestniczy firma i poza zbiórką na stacjach paliw prowadzi dodatkowe działania na rzecz fundacji, angażując swoich pracowników. W ubiegłym roku Circle K przekazało datek za każdą godzinę zarejestrowanej aktywności fizycznej osób zatrudnionych w sieci, zaś w 2019 roku firma była częścią Moto Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  1. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra już 30 stycznia 2022 r., a zebrane środki podczas zbiórki pozwolą fundacji zapewnić najwyższy standard diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *