Circle K świętuje 20-lecie programu lojalnościowego i wprowadza więcej korzyści dla klientów   WYDARZENIA

fot. mat prasowe


Atrakcyjne zniżki na paliwo, rabaty na kawę, hot dogi i myjnię to tylko część korzyści, które już od 11 maja są dostępne dla klientów programu EXTRA odwiedzających stacje Circle K. Flagowy program lojalnościowy EXTRA obchodzi 20. urodziny i z tej okazji sieć stacji przygotowała wiele ciekawych ofert dla jego uczestników.

Program EXTRA w nowej odsłonie to jeszcze więcej korzyści podczas codziennych zakupów na stacjach paliw Circle K. Na klientów czekają atrakcyjne rabaty na paliwo, kawę, hot dogi, wybrane produkty w sklepie oraz na myjnię. Zasady są proste – wystarczy zarejestrować się w programie EXTRA i tankować na stacjach Circle K, a vouchery z atrakcyjnymi rabatami zostaną przyznane automatycznie na konto uczestnika.
Każde 50 litrów paliwa to dostęp do kolejnych korzyści. Już po zatankowaniu pierwszych 50 litrów klienci otrzymują zniżkę o wartości 10 gr/l na paliwa standardowe miles® i SupraGas lub 15 gr/l na paliwa premium milesPLUS®. Dodatkowo po zatankowaniu w sumie 100 litrów uczestnik otrzymuje voucher z 50% rabatem na kawę lub hot doga, zaś przy 150 litrach klient może zaoszczędzić 50% na dowolnym programie myjni. Ponadto każdy uczestnik programu otrzyma gratis w postaci darmowej kawy lub hot doga na powitanie oraz co roku prezent z okazji urodzin. Dodatkowo z kartą EXTRA można również zaoszczędzić podczas codziennych zakupów w sklepie stacyjnym i spróbować nowości z oferty gastronomicznej w jeszcze niższych cenach. To jednak nie wszystko - za każde 30 transakcji zrealizowanych w sklepie Circle K, firma 1 zł na cele charytatywne.
Program EXTRA w nowej odsłonie obowiązuje od 11 maja 2022 r. Dotychczas zebrane punkty nie przepadają i pozostają ważne przez trzy lata od momentu przyznania ich na konto użytkownika. Nadal można je wymienić na paliwo, myjnię, kawę, hot dogi lub inne produkty dostępne na stacjach Circle K. Nowy regulamin programu EXTRA dostępny jest na stronie https://www.circlek.pl/extra .


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.