Sieradz – kolejna stacja w sieci Moya


W Sieradzu (woj. łódzkie) otwarto kolejną stację sieci Moya. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu węzła łączącego drogę krajową nr 12 z trasą S8. Stacja przystosowana jest do obsługi ruchu lokalnego i tranzytowego.

Stacja oferuje wszystkie rodzaje paliwa oraz wiele produktów i usług z kategorii tzw. „non-fuel” - benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz ON MOYA Power. Kierowcy mogą tu także zadbać o swoje pojazdy za pomocą kompresora, odkurzacza oraz automatycznej myjni. Dla „truckerów” przygotowany jest szybki wlew diesla, płyn AdBlue, a także miejsce parkingowe dla 15 samochodów ciężarowych.
Na stacji funkcjonuje także dobrze wyposażony sklep, w którym można zrobić zakupy na dalszą podróż lub do domu oraz Caffe MOYA. Punkt gastronomiczny oferuje aromatyczną kawę w wielu wariantach, hot-dogi, zapiekanki, a także pizzę oraz stripsy z kurczaka z frytkami. Do kawy można zjeść słodkie ciastko – muffinkę, rogalika i wiele innych.
Stacja mieści się przy ul. Górka Kłocka 1 i czynna jest całą dobę. Z okazji otwarcia obowiązuje promocja – do końca maja można zakupić dużą kawę w cenie małej!


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *