Letnie nowości na stacjach Circle K

Circle K przygotowało dla kierowców letnie orzeźwienie. Klienci mogą schłodzić się popijając napoje K-Freeze oraz Ice Latte o modnym, tropikalnym smaku marakui. Z kolei dla spragnionych sycącej przekąski sieć proponuje smakowitego kebaba w kanapce albo w panini w połączeniu z mixem serów.

Circle K na dobre rozpoczyna sezon letni. Mrożone napoje K-Freeze, jeden z hitów ostatnich lat na stacjach Circle K znowu powraca do ofery gastronomicznej. Klienci mają do wyboru cztery różne smaki i kolory – malinową, jabłkową i truskawkową Fantę oraz klasyczną Coca-Colę, które mogą dowolnie łączyć. Napoje są oferowane na wybranych stacjach Circle K, a ich listę można sprawdzić na stronie https://www.circlek.pl/kfreeze. Z kolei dla smakoszy kawy sieć przygotowała jej letnie wydanie – Ice Latte Marakuja, czyli kawę z kostkami lodu i tropikalnym syropem.

Orzeźwiające napoje to tylko część nowości, których mogą spróbować klienci stacji. Kebab w kanapce lub w panini z mixem serów, czerwoną cebulką, sosem amerykańskim i sałatką szwedzką to propozycja dla klientów poszukających ciepłej przekąski na trasie. Alternatywą może być ciabatta z jajkiem albo nowy wypiek na słodko – ślimak z serkiem i jagodami jako dodatek do dowolnej kawy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.