Letnie orzeźwienie na stacjach Circle K

Circle K przygotowała specjalną ofertę dla miłośników hot dogów. Od niedawna mogą oni skosztować dwóch nowych smaków. Hot doga z włoską kiełbaską w klasycznym wydaniu i ostry z meksykańską to dwie nowości w ofercie gastronomicznej sieci.

Nowe warianty hot dogów w wakacyjnych smakach sprawdzą się jako idealna przekąska podczas wyjazdów. Najnowsze smaki hot dogów są dostępne w dwóch wariantach - w bułce pszennej lub grahamce.
To jednak nie koniec nowości – wśród kultowych, mrożonych napojów K-Freeze pojawił się kolejny, energetyzujący smak -Fanta Lemon! Oprócz cytrynowego wariantu warto skosztować trzech różnych smaków i kolorów – malinowego, truskawkowej Fanty oraz klasycznej Coca-Coli, dowolnie je łącząc.
Napoje K-Freeze i kubek, dostępny w limitowanej ilości w kilku różnych kolorach, można zakupić na wybranych stacjach Circle K, ich listę można sprawdzić na stronie: https://www.circlek.pl/kfreeze .


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.