Stacja Circle K w Bydgoszczy w nowej odsłonie

Stacji paliw Circle K w Bydgoszczy, mieszczącej się przy ul. Wojska Polskiego 20D poddana została procesowi modernizacji i wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną.

Na stacji w Bydgoszczy można zatankować różne rodzaje paliw: miles®95, miles PLUS®95, miles® Diesel, miles PLUS® Diesel, LPG oraz Ad Blue prosto z dystrybutora. Podróżujący mogą dodatkowo zadbać o swoje pojazdy korzystając z automatycznej myjni. Dla samochodów ciężarowych przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa oraz parking.

Zmodernizowana stacja Circle K w Bydgoszczy, została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowoczesny, a zarazem ciepły wystrój stacji, dzięki któremu klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze lepsza, idealnie puszysta i znakomicie komponuje się z kawą. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży, przy znakomitej kawie i szerokiej gamie przekąsek.

Spragnieni innych napojów goście będą mogli napić się świeżo wyciskanego soku z pomarańczy. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu. W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców, jak również burgery czy przygotowywane na miejscu kanapki.

Dla miłośników słodyczy czekają również desery, przysmaki amerykańskie i bogaty wybór słodkich przekąsek, w tym nowość: wypiek na słodko – ślimak z serkiem i jagodami dostępny za 3,49zł jako dodatek do dowolnej kawy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.