Zmodernizowana stacja Circle K w Jaworznie

Stacji paliw Circle K w Jaworznie przy al. Piłsudskiego 55 została ponownie otwarta po procesie modernizacji. Obiekt został wyposażony zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Na stacji w Jaworznie, działającej już od 24 lat, można zatankować różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®95, miles® Diesel, milesPLUS® Diesel, LPG oraz Ad Blue. Zmodernizowana stacja została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowoczesny, a zarazem ciepły wystrój stacji, dzięki któremu klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży, przy znakomitej kawie i szerokiej gamie przekąsek. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Ponadto, stacja została wyposażona w wypożyczalnie przyczep, myjnię o raz dwa szybkie stanowiska tankowania pojazdów ciężarowych.

W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców, jak również burgery czy przygotowywane na miejscu kanapki. Goście preferujący dietę wegetariańską będą mogli zamówić burgera vege Beyond Meat®. Dla miłośników słodyczy czekają również desery, przysmaki amerykańskie i bogaty wybór słodkich przekąsek, w tym nowość: wypiek na słodko – ślimak z serkiem i jagodami dostępny za 3,49zł jako dodatek do dowolnej kawy. 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.