Opole Lubelskie wzbogaciło się o nową stację paliw Moya

Sieć stacji paliw Moya nieustannie się powiększa. Kolejny punkt w niebiesko-czerwonych barwach pojawił się w Opolu Lubelskim, przy ul. Fabrycznej 38. To już 387 punkt w sieci.

Stacja paliw w Opolu Lubelskim znajduje się przy drodze wylotowej w kierunku południowo-wschodniej. Wjazd możliwy jest z obu kierunków. Punkt jest bardzo dobrze wyposażony. Oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony diesel ON MOYA Power oraz LPG. Zmotoryzowani ponadto, mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz myjni bezdotykowej.

Stacja w Opolu Lubelskim wyposażona jest dodatkowo w świetnie wyposażony, wielobranżowy sklep oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Sklep oferuje szeroki asortyment artykułów spożywczych – przekąsek na zimno, słodyczy, napojów, a także artykułów motoryzacyjnych. W Caffe MOYA z kolei klienci mogą napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach, skosztować sycących hot-dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko – idealnie do kawy. Na stacji działa ponadto kolektura LOTTO.

Stacja czynna jest całą dobę przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe. Obiekt w Opolu Lubelskim jest kolejną już stacją własną, należącą do Anwim S.A.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.