Jesienne nowości i promocje w Caffe Moya

Jesienią na stacjach Moya pojawią się gorące nowości i atrakcyjne promocje. Wśród nich m.in. nowa wersja hot-doga z grillowaną kiełbaską, ciastka, drożdżówki i wiele innych produktów na słodko – idealnych do kawy. Oprócz wielu promocji produktów sklepowych, w Caffe MOYA do dowolnego ciastka klient otrzyma dużą kawę w cenie małej.

Na stacjach MOYA jesień zapowiada się wyjątkowo gorąco i smakowicie. Już dziś debiutuje hot-dog w nowej odsłonie – z grillowaną kiełbaską. Wyjątkowy smak tej przekąski przywodzi na myśl beztroskie letnie popołudnia podczas grillowego relaksu. To jednak nie wszystko, bo ofercie produktów na słodko jest istna feeria smakowitych nowości. Wśród nich można znaleźć m.in. ciastko wiśniowe, drożdżówkę waniliowo-truskawkową, warkocz klonowy czy ciastko truskawkowe z serkiem i ziarnami dyni, a także muffin i pączek z kremem czekoladowym, brownie i ciastko w polewie czekoladowej.

Warto spróbować słodkich nowości, tym bardziej, że do każdego ciastka można otrzymać dużą kawę w cenie małej. Promocja obowiązuje do 25 października br.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.