Kosów Lacki – kolejna stacja w sieci MOYA

Województwo mazowieckie wzbogaciło się o kolejną stację paliw. Obiekt w niewielkiej miejscowości, Kosów Lacki jest nie tylko miejscem, w którym można zatankować paliwo, lecz także smacznie zjeść oraz zrobić zakupy, także w niedziele niehandlowe. Sieć MOYA, wraz z nową stacją, liczy już 405 punktów.


Stacja w Kosowie Lackim mieści się w centrum miejscowości, w pobliżu drogi wojewódzkiej relacji Ostrów Mazowiecka-Sokołów Podlaski. Stacja funkcjonuje przez 7 dni w tygodniu (także w niedziele niehandlowe) w godzinach 6:00-22:00, natomiast całą dobę dla klientów dostępny będzie samoobsługowy słupek, za pomocą którego można zatankować benzynę 95 oraz olej napędowy.
Oprócz tego, zmotoryzowani mogą skorzystać z LPG oraz płynu AdBlue z dystrybutora. Stacja wyposażona jest w wielobranżowy sklep, w którym można zakupić najpotrzebniejsze artykuły oraz punkt kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Klienci napiją się tu aromatycznej kawy i zjedzą pyszną przekąskę, taką jak ciastko, hot-dog, zapiekanka czy bagietka na ciepło.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.