Moya otworzyła dwie nowe stacje paliw   WYDARZENIA

Nowe obiekty w niebiesko-czerwonych barwach pojawiły się na mapie województwa mazowieckiego oraz pomorskiego. Obie stacje znajdują się w strategicznych lokalizacjach (obiekt w Broniszewie mieści się przy drodze ekspresowej S7) i oferują szeroki zakres produktów i usług.

Nowa stacja MOYA na Mazowszu położona jest w miejscowości Broniszew na trasie S7 relacji Warszawa-Radom. W województwie pomorskim punkt MOYA znajdziemy w Gowidlinie na drodze wojewódzkiej nr 211.

Klienci nowych stacji będą mogli skorzystać z wysokiej jakości paliw, w tym oleju napędowego i benzyny 95 oktanów. Ponadto, w obu punktach dostępne są paliwa uszlachetnione ON MOYA Power oraz stanowisko LPG dla pojazdów zasilanych gazem, a dodatkowo na obiekcie w Broniszewie można zatankować benzynę 98. Przewidziano także udogodnienia dla kierowców TIR, w postaci obszernych parkingów, szybkiego wlewu diesla i możliwości uzupełnienia płynu AdBlue.

Na obu stacjach paliw znajduje się dobrze wyposażony sklep wielobranżowy oraz strefa kawiarniano-gastronomiczna Caffe MOYA, w której klienci mogą odpocząć i skosztować dobrej kawy oraz świeżych przekąsek. Na stacji w Gowidlinie dostępna jest dodatkowa restauracja, a już niebawem powstanie tam także myjnia samochodowa.

Dla wygody klientów stacja paliw w Broniszewie, jest otwarta 24h, zapewniając dostęp do paliwa i usług o każdej porze dnia i nocy. Punkt w Gowidlinie czynny jest od godziny 5:00 rano do godziny 23:00 w dni robocze i soboty oraz od godziny 6:00 do 23:00  w niedziele. Obie stacje MOYA będą również dostępne w dni wolne od handlu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.