Nowa stacja Circle K

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Mokrzeszowie, w pobliżu drogi krajowej nr 35. Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci tankujący na stacji mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Sieć Circle K to blisko 400 stacji paliw w całej Polsce. Teraz podróżni będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Mokrzeszowie 26B. Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®95, miles® Diesel, a także LPG i AdBlue. Stacja została wyposażona w szereg udogodnień, m.in. kompresor oraz odkurzacz, zaś dla użytkowników pojazdów ciężarowych przygotowano stanowiska tankowania Truck Diesel.

Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, wprowadzającym nowy, ciepły, a zarazem nowoczesny wystrój, dzięki któremu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy lub po prostu odpocząć w przytulnej przestrzeni. Nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer przygotowuje wybraną kawę szybciej, a  jej smak podbije mleczna puszysta pianka.

W rozbudowanej części gastronomicznej dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. W ofercie można znaleźć m.in. Hot Doga Bekon & Cheddar, który jest połączeniem opiekanej na płaskim grillu kiełbaski z bekonem i aromatycznym, dobrze wyczuwalnym serem cheddar, a także Vegan Doga z roślinną „kiełbaską”, który powstał z myślą o miłośnikach roślinnych produktów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.