TVN Turbo Rally Team wspierany przez MOYA z wicemistrzostwem Polski w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski, załoga TVN Turbo Rally Team – zespołu rajdowego sponsorowanego przez sieć stacji paliw Moya –  po ostatnim w sezonie, Rajdzie Wisły zapewniła sobie Wicemistrzostwo Polski RSMP 2023. Drugie miejsce na trasach 68. Rajdu Wisły jest czwartym z rzędu podium Byśkiniewicza/ Siatkowskiego w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Współpraca sieci stacji paliw MOYA z Łukaszem Byśkiniewiczem rozpoczęła się podczas Rajdu Barbórka 2022. Po udanej inauguracji, spółka postanowiła kontynuować sponsoring przez cały sezon 2023 r., który zakończył się najlepszym wynikiem w karierze kierowcy rajdowego Łukasza Byśkiniewicza.

Kierowca TVN Turbo Rally Team do tej pory sięgał po tytuły Wicemistrza Polski Castrol Edge Fiesta Trophy (Ford Fiesta R2, 2012 r.), Wicemistrza Polski w klasie 6 (Ford Fiesta R2, 2013 r.), drugiego Wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej 2WD (Renault Clio R3T, 2015 r.), Mistrza Polski w klasie 3 (Ford Fiesta Rally3, 2021 r.). Dwukrotnie także sięgał po Mistrzostwo Polski w wyścigach samochodowych (2010 r., 2011 r.).

Dla Daniela Siatkowskiego jest to drugie Wicemistrzostwo Polski w klasyfikacji generalnej. Poprzednie zdobył w 2014 roku u boku aktualnego Mistrza Polski Grzegorz Grzyba.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.