MOYA wprowadziła płatności przy dystrybutorach dla wszystkich klientów MOYA firma   WYDARZENIA

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA wprowadził opcję mobilnych płatności za paliwo przy dystrybutorach dla wszystkich klientów flotowych. Od teraz każdy kierowca dysponujący aplikacją mobilną MOYA firma może dokonać szybkiej płatności zaraz po skończonym tankowaniu, bez konieczności wchodzenia do przystacyjnego sklepu. Wystarczy zeskanować kod QR, by opłata została uiszczona, a faktura natychmiast przesłana na konto klienta w aplikacji MOYA firma. Co więcej, dzięki możliwości zintegrowania karty płatniczej z aplikacją mobilną, możliwe jest dokonywanie płatności za paliwo i za wybrane produkty pozapaliwowe z poziomu aplikacji MOYA firma także w przystacyjnym sklepie.

Program flotowy MOYA firma wciąż dynamicznie się rozwija. Ostatnio wdrożonym rozwiązaniem jest możliwość bezgotówkowych płatności bezpośrednio przy dystrybutorze dla wszystkich użytkowników kart MOYA firma. Jest to możliwe za pomocą aplikacji mobilnej MOYA firma. Usługa ta już od marca br. dostępna była dla użytkowników kart bezgotówkowych i przedpłaconych, a od dzisiaj płatności mobilne dostępne są także dla klientów korzystających z kart gotówkowych.

- Płatności mobilne w ramach aplikacji MOYA firma są proste i intuicyjne, a przede wszystkim znacznie przyśpieszają proces rozliczenia transakcji. Kierowcy flotowi, którzy się śpieszą nie muszą wchodzić do sklepu, co znacznie skraca przerwę w podróży na tankowanie. Płatności mobilne dostępne są na wszystkich z ponad 430 stacji paliw MOYA, w tym także flotowych stacji automatycznych – zapewnia Andrzej Kisała, dyr. ds. rozwoju sprzedaży flotowej, Anwim S.A.

System płatności mobilnych na stacjach MOYA jest bardzo prosty. Na stacjach obsługowych po zakończeniu tankowania należy uruchomić aplikację MOYA firma i kliknąć w ikonkę „ZAPŁAĆ”. Po wybraniu opcji „ZMIEŃ SPOSÓB PŁATNOŚCI”, należy zeskanować kod QR umieszczony na dystrybutorze. W kolejnym kroku, w zależności od rodzaju karty, wystarczy wpisać wymagane dane użytkownika czy nr rejestracyjny pojazdu. Wraz z podsumowaniem transakcji w aplikacji, na numer telefonu przypisany do karty, zostanie wysłany sms z potwierdzeniem transakcji.

Na stacjach bezobsługowych tankowanie można rozpocząć po zeskanowaniu kodu QR i zatwierdzeniu danych posiadacza karty. Po umieszczeniu pistoletu w dystrybutorze, na ekranie telefonu automatycznie pojawi się informacja o zakończeniu  tankowania  i już można ruszać w dalszą drogę Na numer telefonu przypisany do karty, standardowo zostanie wysłany sms z potwierdzeniem transakcji.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.