Nowa akcja promocyjna na stacjach Circle K

Na stacjach Circle K ruszyła akcja „Tankujesz, zyskujesz”. Klienci mogą już skorzystać z promocyjnej ceny aromatycznej kawy oraz dostępnych wariantów Hot Dogów przy zatankowaniu min. 20 litrów dowolnego paliwa miles® oraz milesPLUS®. Oferta obowiązuje z kartą lojalnościową EXTRA i potrwa do połowy kwietnia.

Na Circle K rozpoczęła się akcja „Tankujesz, zyskujesz”. W ramach promocji klienci będą mogli kupić kawę czy Hot Doga w obniżonej cenie 5,99 zł – to oszczędność nawet do 50% względem regularnej kwoty. Aby skorzystać z atrakcyjnej oferty, wystarczy zatankować min. 20 litrów dowolnego paliwa miles® oraz milesPLUS®. Z oferty mogą skorzystać wszyscy posiadacze karty lojalnościowej EXTRA – również osoby, które w momencie zakupu postanowią dołączyć do programu.

Jak wynika z badania preferencji konsumentów zrealizowanego na zlecenie Circle K, Polacy zwracają uwagę na to, ile wydają na jedzenie poza domem. Co trzeci ankietowany przyznał, że przeznacza na ten cel do 50 zł dziennie, a co czwarty do 20 zł. Dodatkowo 31% wskazało, że zmniejszyło swój budżet na posiłki na mieście. Nie bez znaczenia pozostaje kwestia smaku zamawianego posiłku - niemal połowa Polaków kieruje się właśnie tym czynnikiem przy zakupie. Ważnymi aspektami dla respondentów okazały się również wysoka jakość oraz niska cena. Tym chętniej Polacy decydują się na zakupy czy przerwę w ciągu dnia w miejscach, w których wiedzą, że będą mogli zaoszczędzić.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.