Sieć Moya z kolejną stacją na Podkarpaciu

W miejscowości Padew Narodowa w województwie podkarpackim została otwarta stacja paliw Moya. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach to stacja własna sieci i oferuje wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe MOYA z bogatym wyborem napojów i przekąsek oraz dobrze wyposażony sklep wielobranżowy. Obiekt przystosowany jest do obsługi pojazdów ciężarowych.

Nowa stacja paliw położona jest w miejscowości Padew Narodowa na Podkarpaciu przy drodze wojewódzkiej nr 985. Ze względu na atrakcyjną lokalizację przy trasie Tarnobrzeg – Mielec i wjazd z obu kierunków, stacja może liczyć zarówno na klientów tranzytowych, jak i lokalnych. Jest to punkt własny sieci, oferujący benzynę 95, 98 olej napędowy standardowy oraz ON MOYA Power i LPG.

Klienci mają także do dyspozycji przystacyjny, dobrze wyposażony sklep wielobranżowy z punktem lotto oraz koncept gastronomiczny Caffe MOYA - idealne miejsce na przerwę w podróży. Można tu spróbować kilku rodzajów kaw, a także świeżych przekąsek, takich jak hot-dogi, zapiekanki, muffinki, ciasteczka i wiele innych. Na stacji znajduje się również myjnia bezdotykowa, odkurzacz oraz kompresor. Stacja dostosowana jest do obsługi ruchu ciężarowego i posiada udogodnienia dla kierowców TIR, takie jak parking, wygodny podjazd, szybki wlew diesla czy dystrybutory z płynem AdBlue.

Z okazji otwarcia stacji w dniach 28.02-03.03 na klientów czeka wiele atrakcyjnych promocji, w tym zniżki na paliwo do 30 gr/l.

Punkt czynny jest 24 godziny, 7 dni w tygodniu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.