Nowa stacja paliw Moya w województwie podkarpackim

Sieć stacji paliw Moya nieustannie się powiększa. Na Podkarpaciu Moya otworzyła kolejną własną stację obsługową, która jest już 455 punktem w sieci.

Nowa stacja w województwie podkarpackim znajduje się w miejscowości Nisko. Jest to obiekt w pobliżu parku handlowego, nastawiony na obsługę ruchu miejskiego i lokalnego. Wjazd możliwy jest z obu kierunków. Stacja oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony diesel ON MOYA Power oraz LPG. Wszystkie paliwa są najwyższej jakości, co potwierdza certyfikat TankQ. Zmotoryzowani mają także do dyspozycji kompresor, odkurzacz oraz nowoczesną myjnię bezdotykową.

Stacja paliw posiada świetnie wyposażony sklep typu convnience oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Sklep oferuje szeroki asortyment, od produktów pierwszej potrzeby, po specjalistyczne artykuły motoryzacyjne. W przytulnej przestrzeni Caffe MOYA klienci mogą napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach i skorzystać z bogatej oferty posiłków i przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko. Na stacji znajduje się ponadto kolektura LOTTO.

Punkt czynny jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe. Z okazji otwarcia w dniach 6-10 marca na klientów czekają atrakcyjne promocje, w tym rabaty na paliwo.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.