Nowa stacja paliw Moya w województwie warmińsko-mazurskim

Sieć stacji paliw Moya kontynuuje rozwój, ogłaszając otwarcie nowej stacji paliw w województwie warmińsko-mazurskim. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA z bogatym wyborem napojów i przekąsek oraz dobrze wyposażony sklep wielobranżowy. Obiekt przystosowany jest do obsługi pojazdów ciężarowych.

Otwarcie nowej stacji to kolejny krok w realizacji ambitnej strategii firmy, która zakłada systematyczne zwiększanie obecności marki na polskim rynku przez dodawanie około 50 nowych punktów rocznie.

Nowa stacja położona jest przy drodze krajowej nr 57 (trasa Olsztyn-Bezledy), w miejscowości Bartoszyce. Punkt oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy zwykły i uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG. Obiekt posiada wielobranżowy sklep, w którym można zaopatrzyć się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. Klimatyczna Caffe MOYA to z kolei bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz świeżych posiłków i przekąsek. Na stacji znajduje się kompresor, myjnia bezdotykowa, odkurzacz oraz punkt Lotto.

Stacja dostosowana jest do obsługi ruchu ciężarowego i posiada takie udogodnienia dla kierowców TIR, jak szybki wlew diesla, podjazd oraz płyn AdBlue z dystrybutora.

Punkt działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.