Sieć Moya z dwoma nowymi stacjami paliw w Małopolsce

W województwie małopolskim sieć Moya otworzyła aż dwie nowe stacje. Oba punkty działają w modelu franczyzowym i mają jednego właściciela. Stacje oferują wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe MOYA z bogatym wyborem napojów i przekąsek, a także sklep wielobranżowy.

Oba punkty położone są w powiecie nowosądeckim, w miejscowościach Łęka (DP 1568) i Niecew (DP 1564 K). Stacje obsługują zarówno ruch lokalny, jak i tranzytowy, a wjazd na nie możliwy jest z dwóch różnych kierunków ruchu.

Nowe stacje paliw w Małopolsce są stacjami franczyzowymi i mają jednego właściciela. Wśród franczyzobiorców sieci Moya rośnie liczba „multipartnerów”, czyli przedsiębiorców, którzy otwierają więcej niż jedną stację pod marką Moya. Jest to wyrazem dużego zaufania do firmy oraz korzystnych warunków partnerstwa. Anwim wspiera franczyzobiorców na każdym etapie rozwoju, a współpraca opiera się na elastycznych i partnerskich zasadach. W modelu franczyzowych działa ok. 70% stacji paliw Moya.

Oba punkty w niebiesko-czerwonych barwach oferują benzynę 95 i 98, olej napędowy oraz LPG. Klienci mają do dyspozycji dobrze wyposażony sklep oraz Caffe MOYA, gdzie mogą napić się dobrej kawy czy skorzystać z szerokiego asortymentu pysznych przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów. Stacje dostosowane są także do obsługi dużych pojazdów i posiadają takie udogodnienia, jak szybki wlew diesla oraz dystrybutory z płynem AdBlue. Dodatkowo punkt w miejscowości Łęka oferuje możliwość skorzystania kompresora, odkurzacza, a także prysznica. 

Nowe stacje paliw MOYA w województwie małopolskim działają przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.