Anwim ponownie w gronie etycznych firm

Anwim, właściciel sieci stacji paliw MOYA, po raz drugi z rzędu został wyróżniony tytułem Etyczna Firma. Konkurs organizowany przez Puls Biznesu od dwunastu lat promuje najwyższe standardy prowadzenia biznesu.

Fot. Amwin

Anwim otrzymał tytuł Etyczna Firma 2025 „za działania na rzeczy budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce i zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu, wyróżniając się na tle innych przedsiębiorstw w Polsce.”

– Etyka w biznesie wymaga dziś nie tylko jasnych zasad, ale przede wszystkim ich konsekwentnego stosowania w codziennej działalności. W naszej organizacji oznacza to konkretne rozwiązania, od procedur i mechanizmów kontroli po sposób podejmowania decyzji i współpracy z partnerami. Drugie z rzędu wyróżnienie tytułem „Etyczna Firma” potwierdza, że ten system działa w praktyce – podkreśla Piotr Płatek, dyrektor ds. audytu i kontroli wewnętrznej w Anwim S.A.