Wzrośnie liczba stacji paliw AS24 przy polskich drogach   INWESTYCJE

Sieć AS24 planuje do 2021 roku powiększyć liczbę stacji paliw do 50 punktów. Jest to kluczowy element strategii rozwoju firmy, która od ponad 30 lat aktywnie wspiera branżę TSL.

W ubiegłym roku liczba punktów AS24 w Polsce przekroczyła 30. Nowe stacje paliw zostały otwarte w Dębicy, Krzywej, Nowym Sączu, Ostródzie i Radziszewie. Każda z nich przystosowana jest do obsługi pojazdów ciężarowych. Wybór każdej lokalizacji musi więc uwzględniać duży plac manewrowy z miejscem na parking, wysokie wiaty, szerokie podjazdy, jak i system wydajnych dystrybutorów z możliwością tankowania dwóch zbiorników jednocześnie.

Nasza strategia rozwoju do 2021 roku zakłada powiększenie sieci stacji paliw w Polsce do pięćdziesięciu punktów. Nie stawiamy przy tym na ilość, a jakość, bowiem każda nowa lokalizacja musi być realnym wsparciem w pracy kierowców pojazdów ciężarowych. Nasze punkty powstają więc przy głównych trasach transportowych, zarówno w ujęciu lokalnym, jak i międzynarodowym” - mówi Cédric Vigneau, dyrektor zarządzający AS 24 w Polsce.

Firma AS 24 oferuje kompleksowe wsparcie branży TSL. Jednym z cieszących się dużą popularnością obszarem działalności jest pomoc w odzyskiwaniu podatku VAT w całej Europie. Usługa ta oferowana jest w dwóch wariantach. Przygotowania i przesłania do odpowiedniego urzędu zestawienia transakcji ze wskazaniem wysokości podatku do zwrotu. W drugim kierowca uiszcza tylko kwotę netto, a AS 24 pokrywa VAT, który następnie rozlicza z organami skarbowymi.

Podstawowym instrumentem do płatności jest nasza karta paliwowa. Oferujemy również urządzenie pokładowe PASSango. Za jego pomocą można uiszczać elektronicznie opłaty za przejazdy wybranymi drogami, mostami i tunelami w kilku europejskich krajach. Przygotowujemy się właśnie do rozszerzenia jego zasięgu o terytorium Niemiec” - dodaje Cédric Vigneau.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.