Już wkrótce kolejne spotkanie z Akademią Shell Helix   WYDARZENIA

Tegoroczne spotkanie z cyklu Akademia Shell Helix, organizowane dla przedstawicieli niezależnych warsztatów samochodowych, odbędzie się online. Interaktywne webinarium zaplanowano na 2 października 2020 w godzinach 10:00-11:30.

Akademia Shell Helix to cykliczne spotkania organizowane od 10 lat, przygotowane z myślą o właścicielach i mechanikach niezależnych warsztatów samochodowych. W związku
z ograniczonymi możliwościami realizacji szkoleń stacjonarnych, najbliższa edycja Akademii Shell Helix odbędzie się w wersji online.

Tematy poruszane podczas tegorocznej Akademii Shell Helix zostały wybrane po konsultacjach z przedstawicielami warsztatów i dziennikarzami branżowymi. To oni wskazali ważne i aktualne kwestie, w których właściciele i pracownicy niezależnych serwisów samochodowych potrzebują wsparcia czy usystematyzowania informacji. Swoją wiedzą i doświadczeniem podczas spotkania podzielą się eksperci w dziedzinach syntetycznych olejów silnikowych Shell Helix, olejów do automatycznych skrzyń biegów (ATF), a także gospodarki odpadami w warsztacie samochodowym. Zajęcia poprowadzą Robert Gałkowski, ekspert techniczny Shell Helix oraz Marcin Komar, adwokat z 13-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w prawie gospodarczym. Interaktywna forma zajęć pozwoli również na zadawanie pytań ekspertom.

Dział olejowy Shell stale współpracuje z niezależnymi warsztatami samochodowymi, zapewniając konsultacje techniczne, przygotowując atrakcyjne promocje sprzedażowe, takie jak jesienna akcja Zyskaj z Shell Helix, a także organizując szkolenia w ramach cyklu Akademia Shell Helix. W tym roku mówić będziemy o sprawach, którymi żyje obecnie branża warsztatowa. W Polsce systematycznie rośnie liczba samochodów
z automatycznymi skrzyniami biegów. Ich profesjonalna obsługa staje się niezbędnym elementem oferty każdego nowoczesnego warsztatu. Z kolei przepisy dotyczące gospodarki odpadami wzbudziły wśród zarządzających warsztatami niepokój i wywołały wiele kontrowersji. Jestem więc przekonany, że nowoczesna formuła spotkania i wysoka wartość merytoryczna Akademii Shell Helix spotkają się z uznaniem przedstawicieli warsztatów samochodowych
– powiedział Łukasz Radzymiński, dyrektor sprzedaży
w dziale olejowym Shell Polska.

Udział w webinarium Akademia Shell Helix jest bezpłatny. Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy wejść na stronę: https://lubricants.shell.com/akademiahelix2020 i zarejestrować się. Webinarium startuje w piątek, 2 października o godzinie 10:00.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.