Nowoczesna myjnia tunelowa powstała w Gdańsku   WYDARZENIA

Firma Lotos otworzyła przy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku nową myjnię tunelową – jest to najnowocześniejszy obiekt tego typu w sieci koncernu.

Myjnie tunelowe to w Europie bardzo ważny i szybko rozwijający się segment rynku. Obiekt zlokalizowany w Gdańsku jest pierwszym tego typu w kraju oferowanym przez polską firmę paliwową. 

 – Lotos staje się liderem w segmencie myjni samochodowych. Pierwsza w naszej sieci myjnia tunelowa to dowód na naszą innowacyjność i odpowiedź na trendy. – mówi Wojciech Weiss, prezes zarządu Lotos Paliwa.

Zalety myjni tunelowej to przede wszystkim najwyższa jakość mycia. Przed wjazdem do tunelu pracownik ręcznie myje trudno dostępne miejsca, np. okolice lusterek czy spojlera. Po umyciu auto lśni – wosk uzupełnia zadrapania oraz drobne rysy. Myjnia tunelowa posiada też dodatkową opcję – pianę, która wzmacnia efekt mycia. W ramach promocji, dla wszystkich klientów stacji Lotos, usługa ta będzie dostępna jedynie za 1 grosz. Promocja potrwa do 25 października. 

Myjnia tunelowa gwarantuje wysoką przepustowość – samochody wjeżdżają do niej co minutę – oraz szybką obsługę – cykl mycia trwa około 6-7 minut. Dla przykładu: gdy przed standardową myjnią stoją 3 auta, czas oczekiwania wyniesie kilkanaście minut, natomiast w przypadku myjni tunelowej – poczekamy tylko 3 minuty. 

Myjnia tunelowa to także komfort i mobilność użytkowania – mycie i zapłata za usługę odbywają się bez wysiadania z auta. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń. To szczególnie ważne m.in. dla osób niepełnosprawnych czy rodziców z małymi dziećmi. Korzystanie z tego rodzaju obiektu to także znaczna oszczędność wody, dzięki czemu każdy użytkownik przyczynia się do dbania o środowisko. W obiekcie działa system recyklingu, który pozwala powtórnie wykorzystać odzyskaną podczas procesu mycia wodę. Myjnia tunelowa pozwala o ponad 80% zmniejszyć zużycie wody w porównaniu do standardowych myjni. Umycie samochodu pochłonie jej tutaj mniej niż jeden cykl domowej pralki. 

Producentem myjni tunelowej jest firma WashTec, globalny lider w tym segmencie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Nowoczesna, w pełni zautomatyzowana myjnia tunelowa, to najlepszy wybór w trosce o czystość auta. Każdy użytkownik przekona się o tym już po wyjeździe z myjni – zapewnia Aleksander Majchrzak, prezes firmy WashTec.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.