Wspólna kampania Circle K i Alior Banku   WYDARZENIA

Na specjalne rabaty na stacjach sieci Circle K mogą liczyć indywidualni i biznesowi klienci Alior Banku. Obie firmy rozpoczęły wspólną akcję promocyjną. Akcja potrwa od 1 października do 30 listopada 2020 r.

Przez kolejne dwa miesiące klienci indywidualni oraz biznesowi Alior Banku mogą skorzystać z rabatu na paliwo w 283 punktach Circle K w całej Polsce. Aby przystąpić do promocji, wystarczy być uczestnikiem lub zarejestrować się w programie lojalnościowym Circle K Extra Club oraz dodać do niego wybraną kartę debetową lub kredytową Alior Banku. W zależności od rodzaju paliwa zniżka wynosi 10 lub 15 gr za litr. Realizacja rabatu odbywa się automatycznie w trakcie dokonania płatności na stacji, a klienci mogą liczyć na zniżki na paliwo przy każdym tankowaniu.

Stale staramy się rozbudowywać naszą ofertę benefitów wykraczających poza usługi stricte bankowe, realizując naszą strategię „Więcej niż bank”. Wewnętrzne analizy świadczą o tym, że jednym z najbardziej pożądanych przez naszych Klientów bonusów są rabaty na paliwo. Poprzez zawieranie nowych partnerstw chcemy dostarczać Klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb  – mówi Paweł Darski, dyrektor Działu Partnerstw Strategicznych w Alior Banku.

Bardzo cieszy nas, że kolejny partner zaprasza do programu Circle K Extra Club swoich klientów. W ramach tej współpracy, specjalnie dla klientów Alior Bank przygotowaliśmy atrakcyjny rabata na paliwa miles, milesPLUS oraz SupraGas. Dodatkowo uczestnicy promocji będą nagradzani za każdy zakup punktami Extra Club, które będą mogli zbierać na swoich kartach i wykorzystać w przyszłości na atrakcyjne nagrody w programie. Mamy nadzieję, że klienci Alior Banku docenią przygotowaną przez nas ofertę oraz jakość naszych paliw miles i zostaną z Circle K na dłużej – powiedział Aleksander Wasiura, kierownik Kategorii Paliw w Circle K Polska.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.