Nowy dyrektor zarządzający AS24 Polska   PERSONALIA

Cyril de Kergommeaux

Cyril de Kergommeaux objął stanowisko dyrektora zarządzającego w polskim oddziale AS 24. Zastąpił na nim Cedrica Vigneau, który otrzymał nowe zadania w strukturze koncernu Total.

Cyril de Kergommeaux pracę zawodową rozpoczął w paryskim biurze Total. Od początku związany był z działem IT, w którym przeszedł kolejne szczeble kariery. Odpowiadał między innymi za wdrożenie systemu SAP w oddziałach koncernu na całym świecie. Następnie został szefem IT w Total Deutschland. W kolejnych latach podjął się nowych wyzwań, zamieniając informatykę na marketing. Pozostając w strukturze Total, przeniósł się do oddziału AS 24 w Nantes. Zajął się w nim opłatami drogowymi w Europie, w szczególności rozwojem oferty urządzenia pokładowego PASSango. Priorytetem stało się rozszerzenie zasięgu sieć dróg w Niemczech.

Objęcie stanowiska dyrektora zarządzającego AS24 w Polsce wiąże się z rotacyjnym systemem rozwoju zawodowego w koncernie Total. Cieszę się, że trafiam do Waszego kraju właśnie w momencie rozszerzenia zasięgu PASSango o Niemcy. To bardzo ważny obszar w działalności wielu polskich firm transportowych – mówi Cyril de Kergommeaux. – Teraz czas na nowe wyzwania. Cedric Vigneau wraz z zespołem włożył wiele pracy w rozwój AS 24 w Polsce. Będę kontynuował powiększanie sieci stacji paliw, jak i towarzyszących rozwiązań dla branży TSL. I tak jak mój poprzednik jestem otwarty na bezpośrednie spotkania z polskimi kierowcami i przedsiębiorcami.

W ramach swoich obowiązków Cyril de Kergommeaux odpowiadać będzie także za Ukrainę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.