Total i Inter Cars – strategiczna współpraca   WYDARZENIA

Przedłużono umowę dotyczącą strategicznej współpracy firmy Total Lubrifiants z Grupą Kapitałową Inter Cars – importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów.

Współpraca obu firm początkowo obejmowała rynek krajowy. Następnie została rozszerzona na pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Dla firmy Total była ona okazją do promocji i sprzedaży wszystkich swoich produktów smarnych dla motoryzacji do całej sieci Inter Cars, w skład której wchodzi ponad 500 filii rozmieszczonych w 17 krajach Europy. Inter Cars umożliwił natychmiastową realizację sprawnych dostaw produktów najwyższej jakości na poszczególnych rynkach. W związku z bardzo udaną i dynamiczną kooperacją biznesową na rynku europejskim, strony zdecydowały się przedłużyć strategiczną umowę i kontynuować rozwój biznesowy w Europie zapoczątkowany w 2018 roku.

Przedłużenie umowy jest umocnieniem naszych relacji z firmą Total w Europie Środkowo-Wschodniej. Dotychczasowe działania z marką Total pokazały, że formuła tej współpracy sprawdza się, a nasi klienci doceniają szeroką dostępność produktów najwyższej jakości. Inter Cars zawsze stawia największy nacisk na dostępność produktów oraz jakość serwisu i długofalowa współpraca z marką Total jest tego potwierdzeniem. Jestem głęboko przekonany, że kolejne lata pomogą utwierdzić klientów w tym przekonaniu i za jakiś czas znów będziemy mogli oznajmić światu następne wyzwania, które przed sobą stawiamy – mówi Maciej Oleksowicz, prezes zarządu Inter Cars SA.

Cieszymy się z przedłużenia tej umowy, która określa ramy naszej szerokiej współpracy z Inter Cars na najbliższe lata. Nasze firmy podzielają wspólne wartości bycia możliwie blisko naszych klientów i zapewnienia im najlepszej obsługi. Wartości te okazały się fundamentem wspólnego sukcesu, najpierw w Polsce a następnie w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy przekonani, że ta europejska współpraca już jest i nadal będzie dużą wartością dodaną z punktu widzenia całej branży motoryzacyjnej – mówi Nicolas Leblond, dyrektor zarządzający Total Polska.

W ramach współpracy, w dystrybucji Inter Cars dostępne będą flagowe produkty Total, takie jak oleje Total Quartz. To wyjątkowy produkt w gamie Total posiadający specjalną formułę (ART), chroniącą silniki pojazdów przed mechanicznym zużyciem, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.