Anwim przejmuje sieć stacji samoobsługowych   TRANSAKCJE

Proces włączania stacji samoobsługowych eMILA do sieci placówek pod szyldem Moya już się rozpoczął – Anwim podpisał z BM Reflex umowę przyrzeczoną, dotyczącą zakupu stacji.

SpółkaAnwim S.A. przejmie stacje eMILA rozlokowane w dużych miastach Polski (m.in. w Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu, Szczecinie czy w Łodzi). Proces przejęcia stacji paliw rozpocznie się w  listopadzie br., a zakończy w lutym 2021 r. Kolejnym krokiem będzie rebranding stacji eMILA na niebieskie barwy Moya.

Anwim S.A. jest jedną z największych firm sektora paliwowego w Polsce. Pod marką Moya działa obecnie niemal 270 stacji paliw. Stacje sieci Moya oferują pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe Moya, sklep, aż po myjnie i ofertę Moya Firma kierowaną do klientów biznesowych. Wszystkie stacje działające w ramach sieci spełniają jednolite standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliwa na stacjach sieci jest niezależny program badania paliw – TankQ.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.