Ograniczone plany inwestycyjne AS24   INWESTYCJE

Plany inwestycyjne związane z rozwojem sieci AS24 w Polsce zostały przyhamowane z powodu pandemii, ale nie oznacza to rezygnacji z projektów.

Jak informuje ISBnews, firma AS24, należąca do francuskiego koncernu Total i zarządzająca siecią stacji dla samochodów ciężarowych, ograniczyła swoje plany inwestycyjne w Polsce. Jak informuje dyrektor zarządzający AS24 Polska Cyril de Kergommeaux, do końca roku planowane jest uruchomienie jednej stacji partnerskiej w województwie podkarpackim. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a pandemia nie spowoduje dużych zawirowań na rynku, w 2021 roku powinny powstać 1 lub dwie stacje partnerskie i jedna własna, plan na rok 2022 zakłada, że stacji przybędzie jeszcze więcej. Obecnie w sieci AS24 Polska działa 30 stacji, z czego połowę stanowią placówki partnerskie, zarządzane przez spółkę, ale nie będące jej własnością.

Oczywiście, jeśli sytuacja związana z koronawirusem się unormuje i wrócimy do wcześniejszego trendu systematycznego wzrostu zużycia paliw, będziemy mogli myśleć o szybszym uruchamianiu nowych stacji, choć ich liczba nigdy nie była dla nas celem samym w sobie – podsumował Cyril de Kergommeaux.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.