Powstał pierwszy Easy Auchan na stacji bp

Na stacji bp Reduta w Warszawie otwarto pierwszy, pilotażowy sklepu Easy Auchan. Jest to efekt współpracy podjętej przez koncern bp i firmą Auchan Retail Polska.

Współpraca ta łączy się z wprowadzeniem szeregu innowacji na stacjach bp. Nowy model stacji bp to stacje przyszłości, tzw. centra obsługi. To miejsca kompleksowej obsługi kierowcy z wieloma dodatkowymi usługami: pojazdami na wynajem w ramach oferty car sharing czy myjnią z płatnością bezgotówkową. Na stacji bp w nowym formacie dostępne są rozwiązania mikromobilne, dzięki ofercie platformy miejskiej mobilności Bolt. Stacja jest też miejscem odbioru zakupów z Auchan w modelu Click&Collect realizowanym przez Auchan. W przyszłości wprowadzane będą kolejne elementy konceptu mobility HUB na stacjach bp.

Sklepy Easy Auchan będą otwarte, podobnie jak stacje benzynowe bp przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. W ofercie dostępnych będzie ponad 1900 produktów, w tym zdrowe, świeże i szybkie do przygotowania artykuły spożywcze, a także środki chemiczne, produkty BIO i wegańskie. Oferta produktowa zawierać będzie ponad 320 produktów marek własnych Auchan, w tym gamę produktów Pewni Dobrego.

Stacja będzie także miejscem odbioru zakupów z Auchan w opcji Click&Collect realizowanej przez Auchan.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *