Wtorki i czwartki w Shell – z dodatkowymi bonusami   WYDARZENIA

Shell kontynuuje swoją akcję „Moc okazji we wtorki i w czwartki”. Klienci stacji mogą otrzymać 50% rabatu na niektóre produkty.

W ramach akcji tym razem klienci mogą liczyć na rabat na najwyższy program myjni, nawet do 40% rabatu na produkty Philips, a także kupić zimowy płyn do spryskiwaczy 2 l za 14,99 zł.Do trwającej już kilka miesięcy akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”, w ramach której kierowcy mogą wypróbować paliwa premium Shell V-Power w cenie paliw podstawowych: we wtorki Shell V-Power 95, a w czwartki Shell V-Power Diesel, została dobudowana „moc okazji”.

Poprzez akcję „Moc okazji we wtorki i czwartki” chcemy pokazać naszym klientom, że oprócz najwyższej jakości paliw, na stacjach Shell mogą również skorzystać z najlepszych produktów i usług w atrakcyjnych cenach. Od lat współpracujemy ze znanymi markami m.in. Scuderia Ferrari czy BMW M. Teraz zdecydowaliśmy się na partnerstwo z Philips, dzięki czemu nasi klienci mogą nabyć sprzęt domowy w niższej cenie – mówi Konrad Ito, brand manager w Shell Polska.

Do końca roku klienci, którzy przyjadą na stacje Shell we wtorek lub czwartek, będą mogli otrzymać aż 50% rabatu na najwyższy program myjni. W zależności od oferty, która może się różnić na poszczególnych stacjach, będzie można skorzystać z programu Perfect Shine, Lux Plus lub Perfect Wash. W ramach programów zapewnione jest wzmocnione mycie pojazdów, uzupełnione o dodatkowe mycie chemiczne jak również zabezpieczenie lakieru poprzez woskowanie natryskowe chroniące przed zanieczyszczeniami. Dodatkowo usługa Wosk Perfect Shine zapewnia efekt odbudowy lakieru. Promocja nie obowiązuje w przypadku transakcji z użyciem kart paliwowych i nie łączy się z innymi promocjami (z wyłączeniem promocji paliwowych). Dotyczy ona tylko wybranych stacji Shell, na których znajdują się myjnie.

We wtorki, czwartki oraz w weekendy warto przyjechać na stacje Shell, aby zaopatrzyć się w zimowy płyn do spryskiwaczy o pojemności 2l w promocyjnej cenie – 14,99 zł. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2020 r. (lub do wyczerpania zapasów) jedynie na stacjach oznaczonych materiałami promocyjnymi i nie obowiązuje w przypadku transakcji z użyciem kart paliwowych.

Uczestnicy programu Shell ClubSmart mogą otrzymać nawet 40% rabatu na sprzęty marki Philips – co oznacza nawet do 400 zł zniżki. Kupon można otrzymać na trzy sposoby:

  • we wtorek lub w czwartek dokonać zakupu na stacji z użyciem karty Shell ClubSmart powyżej 10 zł (z wyłączeniem produktów alkoholowych, tytoniowych oraz farmaceutycznych)
  • we wtorek lub czwartek wymienić na stacji 300 punktów Shell ClubSmart na jeden kupon
  • w dowolny dzień tygodnia wymienić 300 punktów Shell ClubSmart na jeden kupon na stronie www.shellsmart.com lub w aplikacji.

Każdy kupon to 10% rabatu na produkty marki Philips. Kupony z rabatem  można łączyć i w ten sposób otrzymać nawet 40% zniżki. Promocja trwa do 28.12.2020 r. lub do wyczerpania puli kuponów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *