Na stacjach Circle K można już kupić zimowe paliwo 


Stacje Circle K wprowadziły do sprzedaży zimowy olej napędowy. Paliwo to charakteryzuje się obniżoną temperaturą zablokowania zimnego Filtra, która wynosi -20°C. Na wszystkich stacjach Circle K w Polsce są również dostępne zimowe odmiany benzyn oraz autogaz.

Skład paliw miles®, milesPLUS® oraz SupraGas został tak zmodyfikowany, aby umożliwić właściwą pracę silnika w niższych temperaturach. Dzięki większej zawartości lekkich frakcji węglowodorów, paliwa te szybciej odparowują, w porównaniu do paliw letnich, ułatwiając rozruch i odpowiednią pracę silnika.
Gdy temperatury spadną jeszcze bardziej, konieczne będzie dodatkowe wsparcie. Już w grudniu klienci korzystający z pojazdów wyposażonych w silniki zasilane olejem napędowym, będą mogli tankować milesPLUS® diesla arktycznego, z gwarantowaną temperaturą mętnienia -22°C oraz temperaturą zablokowania zimnego filtra -32°C, który umożliwia niezawodną pracę silnika w każdych warunkach pogodowych.
Sieć stacji paliw przygotowała dla swoich klientów zimowe promocje, które pozwolą na obniżenie kosztów tankowania oraz zakup ciepłych przekąsek w specjalnych cenach. Teraz, przy zakupie dowolnego Hot Doga (poza Hot Dogiem Smart Value) zostanie naliczony rabat do 30 litrów paliwa miles® w wysokości 5 gr/l lub paliwa milesPLUS® w wysokości 10 gr/l.. Dla posiadaczy karty lub aplikacji Circle K Extra, burger lub wrapoburger dostępny będzie w niższej cenie – już za 9,99 PLN. Natomiast klienci, którzy pojawią się na stacji z własnym kubkiem, będą mogli zakupić dowolną kawę lub inny ciepły napój o złotówkę taniej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *