LOTOS Pay&Go dostosowana do potrzeb klientów flotowych

W aplikacji LOTOS Pay&Go wdrożona została długo oczekiwana funkcjonalność związaną z obsługą kart LOTOS Biznes Gotówka. To kolejne, ale nie ostatnie udogodnienie nad jakim pracuje zespół projektowy w spółce LOTOS Paliwa.

Gotówkowe karty LOTOS Biznes to, poza kartami flotowymi sektora MŚP, także karty wydane na podstawie tzw. umów pracowniczych. Chodzi o ofertę skierowaną dla firm, które wykorzystują kartę LOTOS Biznes (i związane z nią zniżki na paliwo i usługi) jako dodatkowy benefit dla swoich pracowników.
Po dodaniu w aplikacji swojej karty LOTOS Biznes Gotówka klient może użyć jej w koszyku, bądź nie (wybór, czy używać jej domyślnie przy każdej transakcji pozostawiono klientowi). Rabaty na paliwo, jak i produkty pozapaliwowe zostaną naliczone automatycznie przed finalizacją transakcji, dzięki czemu rachunek klienta jest pomniejszony o umowne zniżki. Dzieje się tak dzięki bezpośredniemu połączeniu aplikacji z systemem flotowym LOTOS Paliwa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *