Kamperem w Polskę

fot. Circle K

Sieć stacji Circle K przygotowała specjalne udogodnienia dla kierowców kamperów. Na wybranych stacjach paliw pojawiły się profesjonalne stanowiska serwisowe dla kamperów z systemem spłukiwania i poboru wody. Będzie można z nich korzystać już podczas pierwszego majowego weekendu i pozostaną dostępne dla klientów przez cały okres letni. Na kierowców czekają również specjalne rabaty na paliwo za zakup produktów przeznaczonych do pojazdów kempingowych.


Rozpoczynająca się majówka to idealny moment, aby wyruszyć w podróż kamperem w dotychczas nieznane regiony Polski. Sieć stacji Circle wyszła naprzeciw oczekiwaniom użytkowników kamperów i przygotowała na wybranych stacjach stanowiska umożliwiające uzupełnienie wody w zbiornikach i zrzut nieczystości oraz płukanie zbiornika samochodu i przyczepy.

Punkty obsługi pojazdów kempingowych są obecnie dostępne na stacjach Circle K zlokalizowanych w MOP Lubień i MOP Machnacz przy autostradzie A1, a także na stacji w Solcu Kujawskim. W punktach znajdujących się przy MOP korzystanie ze stanowisk jest bezpłatne.

Circle K przygotowało również specjalną ofertę produktów, które przydadzą się podczas podróży kamperem. W sprzedaży pojawiły się specjalne płyny, tabletki oraz papier do chemicznych toalet oraz adaptery kempingowe. Dodatkowo przy zakupie produktów z serii przeznaczonej do kamperów można otrzymać rabat na paliwa miles® w wysokości 5 gr/l lub 10 gr/ na paliwa milesPLUS®.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *