MOYA na targach Stacja Paliw 2022   WYDARZENIA

fot. materiały peasowe

Od 11 do 13 maja w warszawskiej hali EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) odbędzie się 27. edycja Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2022. Podczas tego ważnego dla branży wydarzenia nie zabraknie spółki Anwim S.A., która zaprezentuje swoją sieć stacji paliw MOYA na stoisku D1 w hali 1.

Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW prezentują aktualne światowe trendy w dziedzinie technologii, produktów i usług oraz rozwiązań biznesowych dla sektora paliwowego oraz branż pokrewnych. To platforma wymiany informacji, nawiązywania kontaktów biznesowych i prezentacji najnowszych rozwiązań dla sektorów paliwowego, petrochemicznego i energetycznego, stacji paliw, myjni, warsztatów, transportu, wyposażenia sklepów i barów. Wystawie towarzyszy także Miasteczko Myjni, w którym prezentowane są rozwiązania dla myjni automatycznych, samoobsługowych i urządzenia dodatkowe.
Targi STACJA PALIW to uznane na całym świecie wydarzenie, podczas którego można znaleźć cenione marki czołowych wystawców zarówno krajowych, jak i zagranicznych.
Wstęp na targi jest bezpłatny, a spółki Anwim S.A., zapraszado odwiedzenia stoiska sieci stacji paliw MOYA.

Targi są czynne w następujących godzinach:
 11 maja 2022 r. (środa) w godzinach 10:00-17:00
 12 maja 2022 r. (czwartek) w godzinach 10:00-17:00
 13 maja 2022 r. (piątek) w godzinach 10:00-14:00


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *