Na wakacje tańsze paliwo z Orlenu   WYNIKI RYNKOWE

fot. PKN Orlen

Orlen ogłosił wakacyjną obniżkę cen paliw. Oferta skierowana jest wyłącznie do posiadaczy aplikacji programu lojalnościowego i użytkowników kart Vitay. Zapłacą oni o 30 groszy mniej za litr.

Dodatkową zniżkę otrzymają posiadacze Karty Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na litrze. W ramach promocji, każdy uczestnik programu Orlen Vitay, będzie mógł zatankować z rabatem aż do 150 litrów paliwa miesięcznie na wszystkich stacjach koncernu w Polsce.
Promocja na paliwa na stacjach Orlenu rozpocznie się 1 lipca, ale klienci Orlen Vitay używający aplikacji mogą korzystać z rabatów już od 27 czerwca. Tańsze tankowanie będzie obowiązywało całe wakacje, a więc przez dwa miesiące.

(…) Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji naszych klientów, dlatego w ramach mechanizmów rynkowych robimy wszystko, aby w tym wymagającym dla całej Europy momencie paliwo w Polsce było możliwie najtańsze. Przygotowaliśmy letnią promocję, która pozwoli kierowcom taniej tankować na naszych stacjach. Wszystkie nasze procesy optymalizacyjne wspierane realnymi działaniami rządu powodują, że ceny paliw w Polsce od tygodni pozostają jednymi z najniższych w Unii Europejskiej i obecnie są niższe niż w Bułgarii czy Rumunii. Dokładamy starań, aby tak pozostało – mówi Daniel Obajtek, prezes Orlenu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.