Kolejna stacja Circle K poddana modernizacji

W Łodzi przy ulicy ul. Prądzyńskiego 1-3 poddana została procesowi modernizacj stacja Circle K. Obiekt został wyposażony zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną.

Sieć Circle K to 389 stacji paliw w całej Polsce. Na stacji w Łodzi można zatankować różne rodzaje paliw: miles ®95, miles PLUS ®95, miles ® Diesel, miles PLUS ® Diesel , LPG oraz Ad Blue . Zmodernizowana stacja została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowoczesny, a zarazem ciepły wystrój stacji, dzięki któremu klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej oraz odpocząć w przytulnej przestrzeni całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer.

Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży, przy znakomitej kawie i szerokiej gamie przekąsek. Klienci mają również do dyspozycji myjnię automatyczną. Ponadto, z myślą o kierowcach pojazdów ciężarowych przygotowano promocję, która po zatankowaniu 200 litrów paliwa uprawnia do odbioru vouchera o wartości 10zł na zakupy w sklepie lub 20zł na ofertę obiadową.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.