Stacja Circle K w Jarosławiu po modernizacji

Stacji paliw Circle K w Jarosławiu, mieszczącej się przy ul. 3 Maja 85A została poddana modernizacji. Obiekt został wyposażony zgodnie z nowym konceptem gastronomicznym Circle K – Horizon. Stacja została uruchomiona w 1999 roku i działa już od blisko 23 lat.

Na stacji w Jarosławiu można zatankować różne rodzaje paliw: miles ®95, miles PLUS ®95, miles ® Diesel, miles PLUS ® Diesel , oraz LPG . Zmodernizowana stacja została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowoczesny, a zarazem ciepły wystrój stacji, dzięki któremu klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej lub odpocząć w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer. Goście spragnieni innych napojów będą mogli napić się świeżo wyciskanego soku z pomarańczy. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży, przy znakomitej kawie i szerokiej gamie przekąsek. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Na stacji są dostępne takie usługi i udogodnienia jak myjnia automatyczna, kompresor, odkurzacz, wypożyczalnia przyczep oraz szybka pompa paliwa dla pojazdów ciężarowych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.