Wtorki mocy na stacjach paliw MOYA – promocja na paliwo premium – ON MOYA Power   WYDARZENIA

Wystartowała specjalna promocja na uszlachetniony olej napędowy, ON MOYA Power. W każdy wtorek, klienci wybranych stacji paliw MOYA mogą zatankować paliwo premium płacąc jak za standardowego diesla.

ON MOYA Power zapewnia niższe spalanie, większą moc silnika, a także redukuje osady z wtryskiwaczy i układu paliwowego. Ułatwia także rozruch silnika na zimno, co jest szczególnie istotne zimą. Jego formuła została przygotowana we współpracy z krakowskim Instytutem Nafty i Gazu. Efekty korzystania z uszlachetnionego paliwa ON MOYA Power widoczne są już po kilku tankowaniach – szczególnie zimą. Zostaje odwrócony proces tworzenia się osadów na wtryskiwaczach i w układzie paliwowym. Docelowo ON MOYA Power może przywrócić sprawność działania układu paliwowego i silnika do fabrycznych osiągów. Większa moc silnika idzie w parze z odczuwalnie mniejszym spalaniem paliwa, średnio o ok. 3-4%. Ulepszony olej napędowy wycisza pracę silnika i zmniejsza emisję szkodliwych spalin do środowiska. Natomiast specjalny pakiet dodatków zimowych obniża temperaturę blokady zimnego filtra i dodatkowo ułatwia rozruch przy silnych mrozach.

W skład pakietu dodatków wzbogacających paliwo ON MOYA Power wchodzą: detergenty, przywracające i utrzymujące czystość wtryskiwaczy, składniki przeciw pienieniu, inhibitor, chroniący przed korozją składnik smarnościowy, przeciwdziałający zatarciu pomp paliwowych, odwaniacz, niwelujący nieprzyjemny zapach oraz stabilizator, poprawiający stabilność paliwa, a także depresator, ułatwiający rozruch silnika przy niskich temperaturach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.