Stacja Circle K w Częstochowie w nowej odsłonie

fot. mat. prasowe

W związku z modernizacją stacji paliw Circle K w Częstochowie mieszczącej się przy ul. al. Wyzwolenia 1, już 10 listopada na klientów czekają specjalne atrakcje, w tym 50% kupony rabatowe na przekąski i kawę, rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty EXTRA, ważne przez 14 dni od ich otrzymania. Poddany procesowi modernizacji obiekt został wyposażony zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon.

Sieć Circle K to 393 stacje paliw w całej Polsce. Dla klientów stacji w Częstochowie, oddalonej o 3 km od Jasnej Góry, dostępne są różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®95, miles®Diesel, milesPLUS® Diesel, a także LPG.

Zmodernizowana stacja została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowoczesny, a zarazem ciepły wystrój stacji. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży, przy szerokiej gamie przekąsek i gorących napojach. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Na stacji są dostępne takie usługi i udogodnienia jak pralniomat, a także myjnia automatyczna.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.