Anwim S.A. w gronie liderów zrównoważonego rozwoju

Spółka Anwim dołączyła do grona członków Polskiego Stowarzyszenia ESG, największej w Polsce organizacji zrzeszającej liderów zrównoważonego rozwoju.

Zielona transformacja jest jednym priorytetowych obszarów strategii Grupy Anwim. Spółka już wkrótce będzie budować sieć punktów szybkiego ładowania samochodów elektrycznych, a na stacjach Moya od lat instaluje panele fotowoltaiczne, a także realizuje wiele działań z zakresu ESG we współpracy z organizacjami pozarządowymi.
Firma we wszystkich swoich procesach uwzględnia kryteria zrównoważonego rozwoju, czyli dbałość o środowisko (E – Environment), społeczeństwo (S – Society) i ład korporacyjny (G –Governance).
Polskie Stowarzyszenie ESG to największa w Polsce organizacja zrzeszająca liderów zrównoważonej transformacji: firmy, organizacje, instytucje, jednostki samorządu terytorialnego, które aktywnie wdrażają idee ESG. Działają w duchu zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska naturalnego, dbają o ład korporacyjny i pracowników oraz są odpowiedzialne społecznie.
Stowarzyszenie stwarza pole do kooperacji, wymiany myśli i wspólnego rozwoju.
Członkostwo w Stowarzyszeniu to także dostęp do najnowszej wiedzy legislacyjnej, raportów oraz analiz związanych z tematyką zrównoważonego rozwoju, jak i możliwość udziału w debatach i opiniowania projektów.
Przedstawiciel spółki wejdzie także w skład Rady Innowatorów ESG – gremium złożonego z wybitnych praktyków polskiego biznesu, którzy wyróżniają się wiedzą i działaniem na rzecz rozwoju ESG w swoich organizacjach i w Polsce


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.