Nowe stacje Slovnaft w Polsce

W okresie letnim sieć stacji Slovnaft wzbogaciła się o dwa obiekty. Nowe stacje otwarto w Wieliczce oraz w Kraszewicach.

7 lipca została otwarta nowa stacja Slovnaft Partner przy ulicy Gdowskiej 72 w Wieliczce. Stacja oferuje najwyższą jakość paliw PB 95, ON oraz paliwa uszlachetnione Drive. Znajduje się tam również sklep ABC z szerokim asortymentem. Stacja otwarta jest całodobowo.

11 sierpnia odbyło się uroczyste otwarcie nowej stacji Slovnaft Partner w miejscowości Kraszewice przy ulicy Grabowskiej 15. W ofercie stacji dostępne są produkty paliwowe: ON, ON Drive, PB95, LPG oraz AdBlue. Znajduje się tam również sklep, w którym można zakupić produkty spożywcze i akcesoria samochodowe. Dostępny jest kącik gastronomiczny oraz Coffee Corner, gdzie można napić się pysznej kawy. Stacja czynna jest we wszystkie dni tygodnia, w godzinach od 06:00 do 22:00.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.