Shell przedłuża akcję promocyjną „7 dni korzyści dla Klubowiczów”

Promocja na paliwa premium potrwa do 29 lutego 2024 r. Klienci będący uczestnikami programu Shell ClubSmart mogą otrzymać 30 gr rabatu na każdy litr paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Oferta obowiązuje przez 7 dni w tygodniu.

Fot. Shell

Shell nie zwalnia tempa i przedłuża akcję „7 dni korzyści dla Klubowiczów” aż do końca lutego 2024. Oferta obejmuje paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Każdy zarejestrowany uczestnik programu Shell ClubSmart może korzystać z oferty aż 7 dni w tygodniu, bez limitów liczby tankowań. Korzystanie z programu jest proste: ściągnięcie i rejestracja w aplikacji zajmuje kilka minut. Jednorazowo klienci mogą otrzymać rabat na zakup maksymalnie 60 litrów paliwa. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu kierowca płaci cenę regularną, obowiązującą za wybrany rodzaj paliwa na danej stacji Shell.

– Zainteresowanie klientów paliwami premium jest coraz większe. Dlatego postanowiliśmy przedłużyć akcję „7 dni korzyści dla Klubowiczów”, aby ułatwić klientom dostęp do produktu – najwyższej jakości paliw – który spełnia ich oczekiwania. Ponadto członkowie naszego programu lojalnościowego Shell ClubSmart mogą cieszyć się specjalnymi ofertami przygotowanymi z myslą o nich – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Shell Mobility.

Paliwa Shell V-Power to jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należą Ferrari oraz BMW M. Więcej informacji na temat Shell V-Power można znaleźć na stronie: www.shell.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.