Napój ON Power – nowa energia od MOYA

Sieć stacji paliw MOYA wprowadza nową odsłonę swojego bestsellerowego napoju energetycznego. Nowa nazwa ON Power i nowoczesny design opakowania to wyraziste zmiany, które z pewnością przyciągną uwagę klientów. Napój dostępny jest w pojemności 250 ml na obsługowych stacjach MOYA.

Fot. Moya

Napój energetyzujący MOYA Energia obecny jest na rynku od ponad dekady i zyskał lojalność klientów dzięki swojej doskonałej jakości i smakowi. Co trzeci klient wybierał MOYA Energia jako źródło szybkiej dawki energii. Teraz produkt będzie dostępny pod nową nazwą ON Power.

Skład napoju ON Power został starannie opracowany z myślą o osobach, które potrzebują wsparcia w chwilach zwiększonego wysiłku. Dzięki zawartości kofeiny i tauryny, ON Power zwiększa czujność, poprawia koncentrację i wspiera wydajność organizmu. Jest to doskonały wybór dla kierowców, którzy wiedzą, jak ważne jest utrzymanie pełnej koncentracji na drodze.

Napój energetyzujący sieci MOYA dostępny jest w puszce o pojemności 250 ml. Nowe opakowanie w czerwonych i czarnych barwach, wyróżnia się nowoczesnym designem. MOYA ON Power dostępny jest na obsługowych stacjach MOYA w całej Polsce.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.