ORLEN Paczka dostarczy przesyłki w weekendy   WYDARZENIA

ORLEN Paczka uruchomił weekendowe dostawy przesyłek. Spółka konsekwentnie rozbudowuje swoją sieć automatów paczkowych, których jest już pięć tysięcy. Obecnie to ponad 11 tysięcy punktów odbioru na terenie całego kraju, do których dostawy są realizowane również w soboty.

Fot. PAP

Spółka rozpoczęła sobotnie dostawy do całej sieci automatów paczkowych i punktów odbioru, które są czynne w weekendy. Nowa usługa będzie realizowana przez cały rok, nie tylko w okresach wzmożonej sprzedaży. To nowa jakość na rynku, która odpowiada potrzebom klientów.

ORLEN Paczka odpowiada na zmiany na rynku dostaw e-commerce, dzięki czemu w krótkim czasie stała się znaczącym operatorem logistycznym. W 2023 roku dostarczyła o 240 proc. więcej paczek do automatów paczkowych niż w roku poprzednim. Wolumen jej przesyłek wzrósł o 70 proc. Spółka dostarcza paczki ze sklepów internetowych w jeden dzień roboczy, a klienci mają aż trzy dni na odbiór przesyłki.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.