Przybędzie sklepów Easy Auchan na stacjach bp w Polsce   WYDARZENIA

Do końca 2025 roku liczba sklepów Easy Auchan na stacjach bp w Polsce wzrośnie do co najmniej 120. Pierwsze placówki zostały otwarte w listopadzie 2020 roku i cieszyły się dużą popularnością wśród klientów dzięki szerokiej ofercie świeżych produktów, dostępności i niskim cenom.  

Od momentu uruchomienia pierwszych dziewięciu sklepów Easy Auchan na stacjach bp w Warszawie i Krakowie w 2020 i 2021 roku, sieć szybko rozrosła się do 50 lokalizacji w całym kraju. Obecnie można je spotkać w takich miastach jak Łódź, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław czy Zakopane. 

"Rozwój oferty convenience na stacjach, jest odpowiedzią na zmieniający się styl życia i jest jednym ze strategicznych kierunków rozwoju bp w Polsce i na świecie. Chcemy być pierwszym wyborem dla naszych klientów zarówno pod względem wygody, jak i mobilności, a to partnerstwo wspiera naszą zdolność do osiągnięcia tego celu. Ich opinie potwierdzają, że zarówno nowa koncepcja stacji paliw jak i sama oferta Easy Auchan znakomicie realizują ich oczekiwania." – mówi Barbara Wiążewska, dyrektor generalna działu retail bp Polska

 Konkurencyjny cenowo asortyment sklepów Easy Auchan obejmuje produkty świeże i ultraświeże, artykuły z oznaczeniem BIO, produkty wegetariańskie, pieczywo, dania gotowe, marki własne Auchan, w tym linię Pewni Dobrej Jakości, a także artykuły gospodarstwa domowego i higieny osobistej. Oferta ewoluuje, a aktualny asortyment dostępny w każdej lokalizacji jest modelowany pod kątem oczekiwań klientów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.