MATERIAŁ PARTNERA: Aramco rusza z Programem Partnerskim Energia paliw adresowanym do niezależnych stacji paliw w Polsce

Aramco jest jednym z największych na świecie zintegrowanych przedsiębiorstw energetyczno-chemicznych i drugim w Polsce producentem paliw, dysponującym około 50% benzyn i oleju napędowego produkowanych w Rafinerii Gdańskiej. Aramco właśnie rusza w Polsce z nowym Programem Partnerskim dla niezależnych stacji paliw.

Klienci coraz częściej szukają podczas zakupów potwierdzenia jakości, a tym dla niezależnej stacji paliw może być współpraca z Aramco. Koncern w swojej strategii łączy innowację na rynku paliw kopalnych ze zobowiązaniem wobec Partnerów, dostarczając energię napędzającą rozwój ich biznesu. Wszystko to zgodnie z nadrzędnymi wartościami Aramco, którymi są: bezpieczeństwo, postawa społeczna, uczciwość, odpowiedzialność i doskonałość. Pierwsi właściciele stacji paliw mogą już wkrótce zostać Partnerami Aramco, zachowując jednocześnie niezależność codziennego prowadzenia swojego biznesu. Rusza program o nazwie Energia paliw, dający dostęp do kompleksowej oferty paliw silnikowych wysokiej jakości od jednego z największych przedsiębiorstw energetyczno-chemicznych na świecie.

Partnerstwo – wspólnie można więcej

Współpraca zakłada uczestnictwo w Programie przez trzy lata oraz wyłączność na dostawy paliw Aramco. W Programie Energii paliw stacja zyska prawo do identyfikacji wizualnej, a branding wiarygodnego dostawcy zwiększy zaufanie klientów do tego punktu. Zakres pakietu wizualizacji i wsparcia marketingowego zależny będzie od wolumenu sprzedaży. Zamysł Programu Partnerskiego opiera się na idei korzyści dla obu stron.

Aramco kieruje swój program do stacji niezależnych i ogólnodostępnych. Więcej informacji dotyczących współpracy znaleźć można na stronie: poland.aramco.com.

Korzyści dla partnerów

Wysoka jakość i niezawodność dostaw paliw, jaką jest w stanie zaoferować Aramco, to najważniejsza, ale nie jedyna korzyść dla przedsiębiorcy. Wejście na polski rynek to element długoterminowej strategii rozwoju, a Program Partnerski Energia paliw jest szansą na budowę stabilnego biznesu. Właściciele punktów paliwowych niezależnie od skali mają szansę na rozwój dzięki wsparciu oferowanemu w ramach Programu Partnerskiego. W skrócie Uczestnik Programu zyskuje stały dostęp do paliwa od organizacji, która przez cały czas dba o rozwój metod wytwarzania swoich produktów, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na energię. W połączeniu z innowacyjną technologią i przetestowanymi przez lata łańcuchami dostaw daje to wyjątkową niezawodność. Klienci stacji mogą mieć pewność co do stałej jakości paliwa, która buduje zaufanie do marki.

Więcej o Aramco

Dla Aramco społeczna odpowiedzialność biznesu to nie tylko zapewnianie dostępu do energii w przystępnych cenach i napędzanie rozwoju gospodarczego, ale też mobilizowanie możliwości i kierowanie zasobów tam, gdzie mogą one wywrzeć pozytywny i realny wpływ na życie ludzi. W Polsce Aramco angażuje się w inicjatywy i programy partnerskie wspierające społeczności lokalne, na przykład we współpracy z Fundacją Edukacyjną „Perspektywy”, której działania wspierają rozwój zawodowy ponad 200 tysięcy młodych osób rocznie. Aramco jest obecne na polskim rynku od 2022 roku, a Program Partnerski Energia paliw jest jej pierwszym tego typu przedsięwzięciem w Polsce. Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy z Aramco w ramach Programu Partnerskiego? Odwiedź naszą stronę internetową poland.aramco.com i wypełnij formularz kontaktowy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.